Zeer geslaagde Actie Vakantietas

56 tasjes zijn gevuld om 56 kinderen in Haarlem blij te maken.
De fairtrade tasjes die door Kerk in Aktie besteld waren in Sri Lanka, zijn net voor de vakantie met de boot aangekomen en snel rondgebracht in Nederland.
Niet alleen gemeenteleden hebben tasjes gevuld. Er zijn ook 16 tasjes gevuld door werknemers van kinderdagverblijf Dikke Maatjes, die dit een heel goede actie vinden. Wij hebben de tasjes aangevuld met deze groet vanuit onze gemeente.
Wij hopen dat je deze tas een leuke verrassing vindt die je krijgt van gemeenteleden van de protestantse kerk in Haarlem Noord en Spaarndam. Wij wensen jou en je familie een heel fijne vakantie toe en wensen je heel veel plezier met alles wat in deze tas zit, het is allemaal voor jou.

Heel hartelijk dank aan alle gulle gevers!

De speelgoedbank in Haarlem heeft er voor gezorgd dat de tasjes bij kinderen terecht kwamen die niet op vakantie gaan.
Denkt u ook eens aan de speelgoedbank als u speelgoed over heeft?